"Przegrałem bitwę, ale nie przegrałem jeszcze wojny"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 22:15
Wicemistrz świata w zapasach z 2017 roku, Mateusz Bernatek, był gościem wtorkowej Strefy sportu.
Mateusz Bernatek
Mateusz BernatekFoto: Polski Związek Zapaśniczy

Mateusz Bernatek zdobył po repasażach brązowy medal mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. Rywalizację w kategorii do 67 kg wygrał jego główny konkurent do miejsca w reprezentacji Polski na międzynarodowe imprezy, a więc Gevorg Sahakyan. To może utrudnić Mateuszowi walkę o wyjazd na igrzyska olimpijskie w Tokio, ale zawodnik z Piotrkowa Trybunalskiego nie zamierza się poddać. Opowiedział o tym w Strefie sportu.

Oprócz tego w audycji była rozmowa Mateusza Fusiarza z dwukrotnym żużlowym mistrzem świata, Bartoszem Zmarzlikiem.

***

Rekordzistka Polski U-18 w biegu na 400 metrów, czyli piekielnie szybka "czerystometrówa", która marzy o tym aby zostać  "Aniołkiem... Matusinskiego".

Iga Świątek... nie "Swiatek"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 08:51
Cały tenisowy świat uczy się poprawnie wymawiać nazwisko Igi Świątek.

Iga Świątek pokonała Martinę Trevisan w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju tenisowego w Paryżu.