Jowita Wrzesień walczy o wyjazd na igrzyska

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 22:15
Na 200 dni do rozpoczęcia igrzysk olimpijskich gościem Strefy sportu była zapaśniczka Jowita Wrzesień.
Jowita Wrzesień i jej trener Krzysztof Dziad
Jowita Wrzesień i jej trener Krzysztof Dziad Foto: Norbert Michalak

Do igrzysk olimpijskich w Tokio pozostało równo 200 dni. Polscy sportowcy wywalczyli do tej pory 88 kwalifikacji w olimpijskich w 17 dyscyplinach, co z oznacza start blisko 140 reprezentantów naszego kraju. Jednak liczba ta wciąż może się zwiększyć.

Szansę na bilet do Tokio ma m.in. zapaśniczka Jowita Wrzesień, z którą w poniedziałkowej Strefie sportu rozmawiał Norbert Michalak.

W audycji było również o bardzo dobrym występie Krzysztofa Ratajskiego podczas mistrzostw świata w Darta.

***

Kamil Stoch wygrał konkurs Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki.

Walijczyk Gerwyn Price wygrał ze Szkotem Garym Andresonem w finale mistrzostw świata w darta.

Popołudniowy przegląd sportowy - 4 stycznia 2021.