Julia Sereda - najlepsza taekwondzistka wśród piosenkarek

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2023 16:51
Reprezentantka Polski w taekwondo, medalistka Uniwersjady w Chengdu - Julia Sereda "skradła show" podczas Gali Sportu Akademickiego.   
Julia Sereda
Julia SeredaFoto: Darek Matyja

To był bardzo udany sezon dla Julii Seredy - taekwondzistki stołecznego AZS AWF.
Z Uniwersjady w Changdu przywiozła brąz w konkurencji drużynowej, była też trzecia podczas mistrzostw Europy juniorów na Cyprze i stawała na podium zawodów Pucharu Świata. 
Podczas uroczystego podsumowania roku jakim była  Gala Sportu Akademickiego, Julia była jedną z najjaśniej świecących gwiazd - i to nie tylko dlatego, że doceniono m.in. jej medal z Chengdu czy też wywalczenie młodzieżowego mistrzostwa kraju, ale też była okazja aby podziwiać jej... zdolności wokalne. 
Przed znamienitą publicznością, wśród której byli m.in. przedstawiciele władz uczelni z całej Polski wykonała kilka piosenek, które nagrodzone zostały brawami. 

O swojej przygodzie ze sportem, piosenkarskiej karierze oraz studiach... psychologicznych opowiedziała w Strefie Sportu. 

Posłuchaj
15:04 Strefa Sportu - 9 listopada 2023.mp3 Julia Sereda w Akademickiej Strefie Sportu

 

***

Tytuł audycji: Akademicka Strefa sportu
Prowadzi: Darek Matyja
Gość: Julia Sereda
Data emisji: 09.11.2023
Godzina emisji: 16:30

***

Darek Matyja

  

Zobacz więcej na temat: SPORT Czwórka dariusz matyja
Czytaj także

Grzegorz Hedwig liczy na start w swoich trzecich igrzyskach

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2023 17:05
Kajakarz górski specjalizujący się w konkurencji kanadyjek jedynek - Grzegorz Hedwig, w tym roku wywalczył olimpijską kwalifikację dla Polski i liczy, że w Paryżu będzie mógł reprezentować nasz kraj.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pamiętajmy o trenerach - rozmowa z Piotrem Chłystkiem

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2023 17:05
Książka "Trener czyni mistrza" autorstwa Piotra Chłystka była doskonałą okazją aby porozmawiać o tych, którzy stoją za sukcesami sportwców oraz o sporcie w góle...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Medalistki MŚ w futnecie - Ola Kurczewska i Diana Maciaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2023 17:01
Podczas mistrzostw świata w futnecie, które odbyły się w Szwajcarii, reprezentantki Polski wywalczyły historyczny, pierwszy medal - brąz w konkurencji trójek.  
rozwiń zwiń