"MówPoLucku" - kulturalnie o grach i motoryzacji

"MówPoLucku" to miejsce dla, szukających spokojnej retoryki, pasjonatów gier motoryzacyjnych, ale także motoryzacji w ogóle. - To jedyny i chyba największy kanał w Polsce który łączy te dwa zagadnienia - komentował youtuber .
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji
Tytuł Łukasz Kos: staram się stworzyć społeczność wolną od hejtu
Prowadzący Kulik Mateusz
Opis

Jak opowiadał w Czwórce udało mu się zbudować wokół tej tematyki sporą społeczność. - Urządzamy zloty motoryzacyjne, wspólnie spędzamy czas na streamach. To przede wszystkim dobra zabawa i miejsce w sieci, gdzie można się spotkać - opowiadał. 

Vloger szczycił się, że jest to jedno z nielicznych miejsc w sieci, gdzie o grach i motoryzacji można porozmawiać w sposób merytoryczny i bez używania wulgaryzmów. - Oglądają mnie młodzi ludzie i czuję się odpowiedzialny za to, co im przekazuję. Moim celem jest przekazanie treści w taki sposób, by przy okazji mogli się zrelaksować, dobrze bawić, miło spędzić czas. Staram się stworzyć społeczność wolną od hejtu - przekonywał. 

Od czego zaczęła się jego działalność na YouTube? W jakim kierunku zamierza rozwijać profil swojej działalności? Więcej na ten temat w nagraniu rozmowy. Skąd wziął się pomysł na nazwę kanału "MówPoLudzku"? Więcej na ten temat w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Goście: Łukasz Kos (twórca kanału "MówPoLucku")

Data emisji: 14.04.2019

Godzina emisji: 9.08

ac

Goście Łukasz Kos, Paweł Murawski
Playlista
Tagi
Playlista