X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magda Bereda o hejcie w sieci w rytmie "Despacito"

Ma dopiero 23 lata i jest jedną z najpopularniejszych śpiewających youtuberek. Mowa o Magdzie Beredzie, której kanał na YouTubie obserwuje 706 tysięcy subskrybentów. 
Magda Bereda
Magda BeredaFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Jak walczyć z hejtem w sieci? W rytmie "Despacito"
Opis

Na YouTubie zaczęła działać osiem lat temu, w wieku 15 lat. Na początku skupiała się na publikowaniu coverów znanych utworów, ale szeroką popularność przyniosło jej opublikowanie własnej wersji "Despacito" Luisa Fonsi, w którym... śpiewa o hejcie w internecie.

- Tekst, który napisałam do muzyki Luisa Fonsi powstał na bazie komentarzy, które publikowane były pod moimi filmami w sieci - mówiła Magda Bereda. - To był ukłon w stronę widzów. Każdego z nich, chciałam im w ten sposób okazać wdzięczność za to, że są. Przełożyłam ten hejt na tekst piosenki i okazało się, że nagle stracił znaczenie. 

To podejście spodobało się youtuberom, a film viralalowo obiegł internet. Do tej pory obejrzało go ponad 5 milionów widzów. W jaki sposób nagła popularność wpłynęła na treści publikowane przez Magdę na jej kanale? O czym chce opowiadać swoim widzom? Więcej o tym w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Ola Jasińska-Klimaszewska

Gość: Magda Bereda (piosenkarka, youtuberka)

Data emisji: 10.11.2019

Godzina emisji: 10.18

ac

Playlista
Tagi
Playlista