Magda Bereda o hejcie w sieci w rytmie "Despacito"

Ma dopiero 23 lata i jest jedną z najpopularniejszych śpiewających youtuberek. Mowa o Magdzie Beredzie, której kanał na YouTubie obserwuje 706 tysięcy subskrybentów. 
Magda Bereda
Magda BeredaFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Jak walczyć z hejtem w sieci? W rytmie "Despacito"
Opis

Na YouTubie zaczęła działać osiem lat temu, w wieku 15 lat. Na początku skupiała się na publikowaniu coverów znanych utworów, ale szeroką popularność przyniosło jej opublikowanie własnej wersji "Despacito" Luisa Fonsi, w którym... śpiewa o hejcie w internecie.

- Tekst, który napisałam do muzyki Luisa Fonsi powstał na bazie komentarzy, które publikowane były pod moimi filmami w sieci - mówiła Magda Bereda. - To był ukłon w stronę widzów. Każdego z nich, chciałam im w ten sposób okazać wdzięczność za to, że są. Przełożyłam ten hejt na tekst piosenki i okazało się, że nagle stracił znaczenie. 

To podejście spodobało się youtuberom, a film viralalowo obiegł internet. Do tej pory obejrzało go ponad 5 milionów widzów. W jaki sposób nagła popularność wpłynęła na treści publikowane przez Magdę na jej kanale? O czym chce opowiadać swoim widzom? Więcej o tym w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Ola Jasińska-Klimaszewska

Gość: Magda Bereda (piosenkarka, youtuberka)

Data emisji: 10.11.2019

Godzina emisji: 10.18

ac

Playlista
Tagi
Playlista