Bela Komoszyńska z Sorry Boys: uprawiam życiopisanie

- Nie miałam doświadczeń z hip-hopem i nie jestem biegła jeśli chodzi o znajomość tego gatunku, ale myślę, że ten eksperyment mógłby się powieść. Bo łączy nas "życiopisanie", które uprawiam na "Miłości" - opowiada Bela Komoszyńska.
Bela Komoszyńska
Bela KomoszyńskaFoto: Czwórka/Ula Kaczyńska
O Audycji
Tytuł Bela Komoszyńska z Sorry Boys: uprawiam życiopisanie
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

"Miłość" to czwarta studyjna płyta zespołu Sorry Boys i pierwsza w historii zespołu nagrana w całości po polsku. - Jestem zadowolona z efektu, jaki udało mi się osiągnąć na tej płaszczyźnie. Przygotowywałam się do tego wiele lat. Musiałam zacząć myśleć po polsku w piosence i musiałam nauczyć się inaczej operować dźwiękami - wspomina gość Czwórki. - Jak już wskoczyłam na te tory, poczułam się cudownie - dodaje.    

"Miłość" pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Ale jest także hołdem złożonym kobiecości. Które artystki są dla Beli Komoszyńskiej muzycznymi ikonami? Jak członkowie Sorry Boys dzielą się obowiązkami? Co artystkę wkrótce połączy z Miuoshem? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Gość: Bela Komoszyńska (zespół Sorry Boys)

Data emisji: 22.05.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/kd

Playlista
Tagi
Playlista
  • Novika, - Friends In Need
  • Sorry Boys, - Cancer sign love
  • Sorry Boys, - Warszawa Czeka
  • Sorry Boys, - Kwiaty
  • Sorry Boys, - Miłość
  • Sorry Boys, - Powszedni chleb
  • Sonar Soul, - Drzwi
  • Sonar Soul, - Other side
  • SKALDOWIE - Twą Jasną Widzę Twarz (Holiday 80 Edit)