Jak przeżyć w podróży dookoła świata?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 09:50
Właśnie powrócili z Bali, a już planują kolejną podróż. Studio Czwórki odwiedzili Adrianna Gontarek i Grzegorz Echeński - ludzie, którzy postanowili objechać świat dookoła.
Audio
  • Adrianna Gontarek i Grzegorz Echeński opowiadają o swoich podróżach po świecie i mówią o "typowych Polakach" poza granicami kraju (Czwórka/Audycja nr 1)
Ada i Grzesiek deklarują, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi
Ada i Grzesiek deklarują, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółmiFoto: Archiwum prywatne

Któregoś wieczoru postanowili "rzucić wszystko i polecieć do Azji". Trafili do Indii i tak zaczęła się ich wielka przygoda z podróżowaniem. Dziś na swoim koncie mają wyprawy do większości zakątków świata i zgodnie podkreślają, że bardzo ważne jest, by przed wyjazdem poznać zwyczaje kraju, do którego jedziemy. Niestety, nie wszyscy nasi rodacy hołdują tej zasadzie. - Polacy to zróżnicowana grupa turystów. Czasem zachowują się, jakby byli panami świata, ale na trasach mniej uczęszczanych niż np. Egipt, gdy znajdują się wyłącznie w otoczeniu obywateli innych krajów, potrafią się zachować jak należy - mówi Echeński, który na co dzień jest stewardem.

Podróżnicy opowiedzieli także, jak wyglądało siedem niezapomnianych miesięcy w ich ostatniej podróży. Wspominali, jak żyli, kogo spotkali na swej drodze, ile pieniędzy wydali, a przede wszystkim, czego nauczyli się o sobie i innych.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Gość: Adrianna Gontarek, Grzegorz Echeński (podróżnicy)

Data emisji: 15.06.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/mg

Czytaj także

Stwórz swój własny kraj. To nie jest takie trudne

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2015 18:00
Gdybyś miał własne państwo, jak chciałbyś je zorganizować? Gdzie miałoby się ono znajdować? Te pytania zadamy wam w "Audycji nr 1".
rozwiń zwiń