Pustki gościem Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2015 16:20
Formacja Pustki wydała na winylu album "Safari". - Polecamy się szybko zaopatrzyć, bo zostało już niewiele - powiedział perkusista Grzegorz Śluz.
Audio
  • Posłuchaj w całości rozmowy z członkami formacji Pustki i blisko dwóch godzin doskonałej selekcji Dawida Podsiadło (Czwórka/Podsiadówka)
Tym razem gośćmi Dawida Podsiadło byli Barbara Wrońska i Grzegorz Śluz z zespołu Pustki
Tym razem gośćmi Dawida Podsiadło byli Barbara Wrońska i Grzegorz Śluz z zespołu PustkiFoto: Piotr Kała/ Polskie Radio

Gośćmi Dawida Podsiadło byli tym razem Basia Wrońska i Grzegorz Śluz z zespołu Pustki. Od premiery szóstej w ich dyskografii płyty "Safari" minął blisko rok, ale świetnie przyjęte przez fanów i dziennikarzy wydawnictwo dopiero teraz doczekało się winylowej edycji. - Materiał dobrze się sprzedaje, ale dla każdego jeszcze wystarczy. Wygląda naprawdę bardzo elegancko, a każdy egzemplarz jest oddzielnie numerowany - przekonywał Grzegorz Śluz.
Muzycy Pustek w rozmowie z Dawidem Podsiadło zdradzili swoje najbliższe plany. W dwugodzinnej audycji mogliśmy też wysłuchać garść utworów, które w ostatnim czasie zrobiły największe wrażenie na prowadzącym.

***

Tytuł audycji: Podsiadówka

Prowadził: Dawid Podsiadło

Goście: Grzegorz Śluz i Barbara Wrońska - muzycy zespołu Pustki

Data emisji: 21.02.2015

Godzina emisji: 12.00

ac, ei

Czytaj także

Dawid Podsiadło i Curly Heads: przyjaźń jest dla nas bardzo ważna

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 14:00
Debiutancka solowa płyta Dawida Podsiadło "Comfort and Happiness" okryła się podwójną platyną. Wokalista ujął Polaków ciepłą barwą głosu i utworami przesiąkniętymi nostalgią. Jednak Podsiadło ma także drugie, rockowe oblicze. Wraz z zespołem Curly Heads nagrał właśnie płytę i zapowiada promocyjną trasę koncertową.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło odkrywa muzyczne talenty: The Moondogs

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 16:00
Przegapiłeś kolejny odcinek "Podsiadówki"? Nic straconego! Muzyczne inspiracje Dawida Podsiadło oraz wywiady z młodymi artystami są w zasięgu twoich uszu...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło testował Grawitację

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2015 15:10
W każdą sobotę niezastąpiony Dawid Podsiadło prezentuje nam swoje ulubione kawałki i odkrywa młode talenty. Tym razem był to zespół Grawitacja.
rozwiń zwiń