Specjalne wydanie "Podsiadówki" - Podsiadło & Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 10:00
"Diagram" to tytuł nowego utworu stworzonego wspólnie przez Dawida Podsiadło i duet Flirtini. Muzycy spotkali się w środowej "Podsiadówce".
Audio
  • Specjalne wydanie "Podsiadówki". Dawid Podsiadło zaserwował wyjątkową, autorską selekcję muzyczną i zaprezentował utwór napisany wraz z muzykami Flirtini specjalnie dla Czwórki (Czwórka/Podsiadówka)
Dawid Podsiadło zaprosił was w środę na wyjątkową odsłonę swojej audycji. Wraz z Flirtini zaprezentował Diagram
Dawid Podsiadło zaprosił was w środę na wyjątkową odsłonę swojej audycji. Wraz z Flirtini zaprezentował "Diagram"Foto: Piotr Kała

Dawid Podsiadło i Flirtini zaprezentowali utwór, który powstał w specjalnym wydaniu audycji "Podsiadówka". Była to także pierwsza odsłona projektu Żywy Gig w Czwórce - muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

- Naszym zdaniem ten utwór jest przyjemny i dobry - mówili muzycy z Flirtini w rozmowie z Dawidem Podsiadło. - Chcemy pokazać ludziom efekt naszej pracy, bo daliśmy z siebie naprawdę dużo. A ta kompozycja jest zaskakująca!

Dawida Podsiadło, najzdolniejszego polskiego songwritera młodego pokolenia, nie trzeba nikomu przedstawiać. Flirtini to duet tworzony przez Menta XXL (połowę zespołu Rasmentalism) i Jedynaka (znanego warszawskiego didżeja i promotora).

Muzycy opowiedzieli m.in. o tym, jak przygotowywali się do stworzenia wspólnego nagrania i zdradzili, czy planują wchodzić w "kooperację" z innymi artystami.

***

Tytuł audycji: Podsiadówka

Prowadzenie: Dawid Podsiadło

Goście: duet Flirtini

Data emisji: 6.05.2015

Godzina emisji: 14.00

 

kd/ag

Czytaj także

Przypominamy premierową audycję: Dawid Podsiadło przesłuchuje zespół Fair Weather Friends

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2015 13:00
Dawid Podsiadło zadebiutował jako dziennikarz muzyczny Czwórki w ubiegłoroczne Mikołajki. Przypominamy jego pierwszą audycję, w której rozmawiał z zespołem Fair Weather Friends.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło odkrywa muzyczne talenty: The Moondogs

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 16:00
Przegapiłeś kolejny odcinek "Podsiadówki"? Nic straconego! Muzyczne inspiracje Dawida Podsiadło oraz wywiady z młodymi artystami są w zasięgu twoich uszu...
rozwiń zwiń
Czytaj także

I am Iwo u Dawida Podsiadło: czuję swoją muzykę

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 20:00
Sobotnia "Podsiadówka" to kolejna porcja inspiracji. Dawid Podsiadło wyruszył aż do Poznania, by odkryć projekt I am Iwo. Zaserwował także, jak co tydzień, autorską selekcję muzyczną.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło przesłuchał Young Stadium Club

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 13:00
Inspirują się Foals i Foster The People. Najnowszy numer nagrali z Czesławem Mozilem i Belą Komoszyńską. W "Podsiadówce" zespół Young Stadium Club definiował swoją muzykę.
rozwiń zwiń