X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podróże z misją. Jak zwiedzać świat i pomagać?

- Naszą misją jest umożliwienie autentycznego poznania innego człowieka. Najlepiej, żeby był to człowiek z dalekiego kraju, ponieważ mamy wówczas możliwość poznania innej kultury, innych nawyków, innej codzienności - mówi Lidia Kilińska-Dłabich, założycielka portalu dla wolontariuszy Travelwithmission.com, autorka "Dziennika Podróżnika".
Wolontariuszki Travel with Mission dostały od Peruwiańczyków lokalne spódnice
Wolontariuszki "Travel with Mission" dostały od Peruwiańczyków lokalne spódniceFoto: archiwum prywatne
O Audycji
Tytuł Podróże z misją. Jak zwiedzać świat i pomagać?
Opis

Gość Czwórki wyjaśnia, jak zrodziła się koncepcja wyjazdów "Travel with Mission", łączących podróżowanie z kilkudniową pracą na rzecz społecznosci lokalnych. Mówi też, co zyskujemy dzięki autentycznemu kontaktowi z innym człowiekiem. - Sami stajemy się bardziej otwarci, tolerancyjni i nabieramy dystansu do wielu spraw, które mamy tutaj - wyjaśnia Lidia Kilińska-Dłabich.

Gość audycji podpowiada też, co warto brać pod uwagę, aby wybrać rzetelną i wiarygodną ofertę wolontariatu indywidulanego spośród ok. 200 ofert publikowanych przez różne organizacje na portalu.

A jakie są wymogi formalne przed takim wyjazdem? I jakie są najbliższe wyprawy zorganizowane łączące w sobie zwiedzanie i turystykę? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Tylczyńska

Gość: Lidia KIlińska-Dłabich (założycielka portalu Travelwithmission.com i autorka książki "W drodze. Dziennik Podróżnika")

Data emisji: 14.03.2018

Godzina emisji: 14.05

kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • GNARLS BARKLEY - Going On
  • SECONDCITY & MAKREE - Never Been In Love
  • MELANIE FIONA - Give it to me right