X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 25.06.2018 14:05

Dajesz radę 25.06.2018 14:05
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2018/06/25 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper, Hoppe-Pasternakiewicz Marta
Opis

Szklane pułapki Szklane wiaty na przystankach autobusowych, bariery energochłonne czy szklane powierzchnie wieżowców to dla dzikich ptaków zupełnie nowe wyzwanie, za którym kryje się ogromne niebezpieczeństwo. Tysiące ptaków chcąc uciec przed polującym na nie drapieżnikiem, czy też podczas wiosennych lub jesiennych wędrówek ginie uderzając w przezroczyste powierzchnie. Lecąc z dużą prędkością ptak nie widzi szklanej przeszkody, dlatego nie jest w stanie jej ominąć. Niestety z każdym rokiem problem staje się coraz większy, mimo rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa. Jakie są tego powody? O tym opowie dr Ewa Zyśk - Gorczyńska - przyrodnik z Instytutu Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk, która koordynuje kampanię "Szklane pułapki"

Playlista
Tagi
Playlista
  • MAURO PICOTTO - Sunny