X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 19.11.2018 14:05

Dajesz radę 19.11.2018 14:05
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2018/11/19 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper
Opis

Pomagamy dzikim zwierzętom. Każdego roku ośrodki rehabilitacji dzikich zwierząt w Polsce mają mnóstwo pracy. Niosą pomoc wszystkim dzikim zwierzętom, które są chore, ranne, osierocone lub które wymagają tymczasowej opieki. Ssaki, które trafiają do takich ośrodków są poszkodowane m.in. za sprawą kolizji drogowych, kontaktów z wolno puszczonymi lub zdziczałymi psami czy też ludzi, którzy zabierają znalezione młode zwierzęta do domów. Sarny, jastrzębie, jeże, dziki oraz wiele, wiele innych gatunków zwierząt bywa ofiarami różnego rodzaju wypadków. Każdy, kolejny nowy ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w kraju, to skarb na wagę złota. Jak otworzyć taką instytucję? Czy każdy może zaangażować się w powstanie ORDZ? W studiu goście z warszawskiego Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt o nazwie "Marysieńka" znajdującego się w kompleksie leśnym "Las Sobieskiego". Sprawdzimy, na czym polega praca w takim miejscu, ilu i jakim zwierzętom pomogli i jakie błędy popełniają ludzie w kontaktach z dzikimi zwierzętami.

Goście Angelika Gackowska
Playlista
Tagi
Playlista
 • MURA MASA - Complicated
 • Gorillaz, - Tranz
 • OLY. - Mapa Naszych Miejsc
 • LENNY KRAVITZ - Ain't Over Til It's Over
 • Ian Brown - First World Problems
 • Karolina Czarnecka - Mój Pokój
 • SAINT ETIENNE - Heather
 • UNDERWORLD - Baby Wants To Ride (ft Heller Farley)
 • RARE COLOURS - Born In Love
 • Ten Ven - Just About (Radio Edit)
 • CONFIDENCE MAN - Bubblegum