X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 14.01.2019 14:06

Dajesz radę 14.01.2019 14:06
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2019/01/14 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper
Opis

Pasożyty zimą nie śpią Pasożyty zewnętrzne takie jak np. kleszcze okres zimowej słoty spędzały zapadając w coś na wzór zimowego snu ssaków. Pajęczaki te zasypiały kiedy tylko spadała temperatura i na czas od października do marca posiadacze psów mieli spokój. Obecnie sytuacja uległa drastycznej zmianie. Kleszcze atakują nasze zwierzaki przez cały rok, ale nie tylko one. Do rzadkości nie należą ukąszenia przez komary w czasie, kiedy owady te zazwyczaj powinny spać. To, że wspominane pasożyty nie idą spać jest kroplą w morzu, bowiem prawdziwym problemem jest fakt przenoszenia przezeń zupełnie nowych, dotąd nieznanych chorób w tej części świata.

Goście Dawid Jańczak
Playlista
Tagi
Playlista