X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz Radę

21.01.2019
Dajesz radę 21.01.2019 14:06
O Audycji

Dajesz Radę

Stereotypy o rozrodzie zwierząt "Suka przynajmniej raz w życiu musi mieć młode, żeby wiedzieć jak to jest być matką" - takie zdanie często pada w rozmowach o naszych domowych zwierzętach. Czy pies ma uprawnienia do rozrodu, czy nie, nieświadomi właściciele w myśl tego stereotypu rozmnażają swoje zwierzęta. Niestety, poza konsekwencjami w postaci kolejnych bezdomnych zwierząt, niesie to za sobą także problemy zdrowotne dla suki, takie jak ropomacicze, nowotwory gruczołu mlekowego etc. Co zrobić? Najlepiej sukę wysterylizować! Taki zabieg wykonywany jest rutynowo w niemal wszystkich lecznicach zajmujących się chorobami małych zwierząt. Zaprosimy też na ptakoliczenie.

Prowadzący: Kowalczyk Kacper

Goście: Wojciech Niżański, Monika Klimowicz

Data emisji: 21.01.2019

Playlista