X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 04.03.2019 14:05

Dajesz radę 04.03.2019 14:05
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2019/03/04 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper
Opis

Definicja psa rasowego. Sejm pracuje nad nowelizacją ustawy o ochronie praw zwierząt. Najważniejszym punktem przeciwko któremu protestują stowarzyszenia hodowców jest nowa definicja psa rasowego. Ustawa bowiem wprowadza zapis, że pies rasowy to ten, który jest wpisany do księgi rodowodowej Związku Kynologicznego w Polsce. Jak zauważają przeciwnicy takich zmian, daje to monopol jednej organizacji i eliminuje konkurencyjność. Jednak takie tłumaczenie przez zwolenników zmiany jest odpierane m.in. argumentem, że to właśnie ZKwP jest jedyną organizacją w Polsce, która jest zrzeszona w FCI, czyli Międzynarodowej Federacji Kynologicznej, a to właśnie ta Federacja opracowuje wzorce rasowe obowiązujące na całym świecie od wielu, wielu lat. Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Zapis ten ma udrożnić drogę do walki z pseudohodowlami.

Goście Adam Stasiak, Łukasz Balcer
Playlista
Tagi
Playlista
  • MAŁPA - Nie Wiem Co będzie Jutro feat. Sarius
  • CRYSTAL FIGHTERS - Champion Sound
  • ALL TVVINS - Build A Bridge
  • POMPONIKA - Weronika
  • PLACEBO - Life's What You Make It
  • Shy Fx - Roll The Dice feat. Stamina MC & Lilly Allen (Radio Edit)