X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 06.05.2019 14:05

Dajesz radę 06.05.2019 14:05
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2019/05/06 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper
Opis

Przegrzane zwierzę. Udar cieplny to bardzo poważny problem wśród ludzi. Ale jak się okazuje, może dotknąć także ssaki, a zwłaszcza te zaliczane do mniejszych gatunków. Szynszyla, kawia domowa, czy królik coraz częściej bywają pacjentami lecznic weterynaryjnych z powodu doznania udaru właśnie. Wbrew pozorom, wcale nie jest trudno doprowadzić do jego wystąpienia. Czasami wystarczy na dłużej zostawić zwierzę na balkonie czy tarasie, a kiedy indziej ustawić klatkę przy oknie, gdzie cały czas padają promienie słoneczne, a zwierzę nie ma się gdzie przed nimi schować i problem gotowy. Recepty na takie gorące problemy poszukamy razem z lek. wet. Karoliną Warchulską.

Goście Katarzyna Warchulska
Playlista
Tagi
Playlista
  • Fatback Band - King Tim III
  • GORILLAZ - Clint Eastwood (Ed Case Remix)
  • BUKKHA - Ruling Sound feat. Junior Dread & Skelli Skell (TMSV Remix)