X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka Islandii - zimna i nastrojowa

Niektórzy podróżnicy mówią, że Islandia to najpiękniejsze miejsce na Ziemi. W "Muzycznym Biurze Podróży" sprawdziliśmy, jaka jest tamtejsza muzyka.
Islandia
IslandiaFoto: Pixabay.com/Public Domain/JayMantri
O Audycji
Tytuł Muzyka Islandii -  zimna i nastrojowa
Opis

W krainie wiatru, srogiej natury, lodów i gejzerów nie brakuje kojących i ostrych brzmień. W programie wysłuchaliśmy m.in. "Sirens" Young Karin, czy "What Now" Helgiego Jónssona. Patryk Grabowski i Mateusz Tomaszuk opowiadali także anegdoty z życia tamtejszych artystów i historie ich największych hitów.

Zobacz także Playlista "Muzycznego Biura Podróży" <<<

- Einarindra, autor "Sometimes I'm Wrong", swoje pierwsze elektroniczne kompozycje zaczął tworzyć 15 lat temu. Niestety, dysk twardy, na którym przechowywał całą twórczość przestał działać. Wówczas postanowił porzucić syntezatory, złapać za gitarę i zająć się akustycznymi brzmieniami. Do elektroniki powrócił dopiero rok temu - opowiadali prowadzący. Tłumaczyli także, skąd swoje inspiracje czerpią muzycy Apparat Organ Quartet i kto ukrywa się pod pseudonimem Bang Gang.

***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Data emisji: 15.05.2016

Godzina emisji: 13.00

kd/mc

Playlista
Tagi

Playlista