X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lvma Black to jest dla mnie moment, w którym staję się sobą

- Bardzo lubię swój nowy pseudonim, który pojawił się dość przypadkowo. Trochę zadecydował za mnie los. Miałam być po prostu Magdaleną, bo nikt w Stanach nie jest w stanie wypowiedzieć mojego polskiego nazwiska - mówi Magdalena Mielcarz, modelka, aktorka, piosenkarka. 
Magdalena Mielcarz czyli Lvma Black
Magdalena Mielcarz czyli Lvma BlackFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Lvma Black to jest dla mnie moment, w którym ja staję się sobą
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

- Gdy chcieliśmy zarejestrować ten znak, okazało się, że już jest Magdalena - wspomina artystka. - Byłam przerażona, rwałam włosy z głowy. Dlatego powstał pseudonim Lvma Black - to połączenie światła i ciemności. To mi bardzo odpowiada, bo we mnie też jest taka dwoistość. Muzycznie jest światło, ale lubię też w muzyce dużo ciemności. Dobrze się czuję z tym pseudonimem - dodaje. 

Niedawno pojawił się drugi singiel, który promuje debiutancką płytę Lvmy. Artystka wyjaśnia, że miała ochotę nagrać coś letniego, lekkiego, dobrego na lato. O "Summertime Hobby" mówi, że to piosenka trochę z przymrużeniem oka. 


Magdalena Mielcarz znana jest z kariery w modelingu, ról aktorskich. Na Czwórkowej antenie zdradza, że i ze światem muzycznym związana jest od dawna. Jako dziecko śpiewała w Gawędzie. 

- Dziś mam wrażenie, że stajemy się sobą dużo później w życiu - opowiada w Czwórce. - Gdy jesteśmy dziećmi jesteśmy formowani przez to, co nas otacza, przez naszych rodziców i później wchodzimy w wiek, gdzie jest więcej wolności. Jednak, moim zdaniem, prawdziwa dojrzałość, to kim jesteśmy zaczyna się po trzydziestce i Lvma Black to jest dla mnie moment, w którym ja staję się sobą - zdradza. 

Artysta przyznaje, że nowy rozdział w jej życiu "dzieje się naturalnie". Czemu zdecydowała się podjąć muzyczne wyzwanie? Kto z artystów okazał jej wielkie wsparcie przy tym projekcie? Jak to się stało, że nagrywa z producentami Madonny czy Justina Timberlake'a i jak wygląda rynek producencki w Los Angeles? O tym m.in. w nagraniu audycji "Nieprzeciętne rozmowy".  

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Magdalena Mielcarz (Lvma Black) 

Data emisji: 23.06.2019

Godz. emisji: 9.30

pj

Playlista
Tagi
Playlista
  • King Gizzard And The Lizard Wizard - The Bird Song (Radio Cut)
  • RAU PERFORMANCE - Nikt w Polsce (Czwórka Live)
  • Roska - Live Life feat. Nyah
  • - LVMA BLACK - Summertime Hobby