X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamil Pawelski: blogowanie było moją odskocznią

Właśnie mija sześć lat odkąd założył bloga "Ekskluzywny menel". Dziś publikuje, opowiada nie tylko modzie, ale i o ojcostwie, pisze teksty, śpiewa i nagrywa muzykę. Jakie były jego początki w świecie polskiej blogosfery i kto namówił go do opublikowania pierwszego posta?
Kamil Pawelski
Kamil PawelskiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Kamil Pawelski: blogowanie stało się moją odskocznią
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

- Zanim zostałem "Ekskluzywnym menelem" w ogóle nie wiedziałem, czym jest blogosfera - mówił gość Michała Misiorka, Kamil Pawelski. - Moja terapeutka zapytała mnie, czy robię coś poza pracą. W ogóle o tym nie myślałem, nie miałem na to czasu. Za namową jej i znajomej ze studiów założyłem bloga, by raz na jakiś czas się od niej odciąć - opowiadał. 

Jak wspominał, na początku nie miał pojęcia, jak poruszać się w tej branży, nie znał nazwisk popularnych blogerów, nie wiedział też, że to praca, dzięki której można zarobić. - Po pięciu miesiącach skontaktowała się ze mną firma, która zaproponowała mi wynagrodzenie, za udostępnienie filmu z kampanii reklamowej. Nie dowierzałem, ale już po roku działalności mogłem zrezygnować z pracy na etacie. Ta przygoda trwa do dzisiaj.

Skąd wziął się pomysł na nazwę bloga i czy definiuje to, co dziś robi? Jak na pomysł z założeniem i utrzymywaniem się z pisania bloga reagowali bliscy? Kiedy zaczął myśleć o karierze muzycznej i czym na swoim blogu/portalu pisze dziś? Jakie tematy są dla niego ważne? O tym, w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Kamil Pawelski (model, bloger, muzyk, autor bloga o lifestylu "Ekskuzywny menel")

Data emisji: 30.06.2019

Godz. emisji: 9.30

ac/kd

o Kamil Pawelski
Playlista
Tagi
Playlista
  • TWO DOOR CINEMA CLUB - Satellite
  • Kamil Pawelski - Wisła
  • GNARLS BARKLEY - Gone Daddy Gone
  • THE DUMPLINGS - Frank (Czwórka Live)