X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słaby start Red Dead Redemption 2

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 14:44
Red Dead Redemption 2 nie zaliczyło udanego startu na PC. Crashujący launcher, problemy z uruchomieniem gry to tylko kilka problemów podczas premiery. Rockstar robi co może i doczekaliśmy się już kilku łatek, które mają pomóc rozwiązać problemy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Studio R3/Shutterstock

Gracze od razu zaczęli zgłaszać techniczne problemy w związku z premierą Red Dead Redemption 2. Długo wyczekiwana premiera niestety nie miała dobrego startu i Rockstar Games od razu musiało zacząć łatać swój produkt. Deweloperzy opublikowali łatkę, która ma na celu wyeliminować wszelkie problemy z uruchomieniem gry.

  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas startu wyświetlał komunikat o "nieudanej próbie startu".
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania RedDead Redemption 2 wyświetlał komunikat "Rockstar Games Launcher niespodziewanie przestał działać".
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher niespodziewanie kończył działanie przy próbie uruchomienia z poziomu aplikacji Epic Games Launcher.
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania Red Dead Redemption 2 z poziomu aplikacji Epic Games Launcher wyświetlał komunikat "Nie można uruchomić gry, proszę sprawdzić zainstalowane dane".

Podobno liczba usterek jest znacznie większa. Rockstar nieustannie pracuje, aby wyeliminować wszelkie problemy związane nie tylko z launcherem, ale i z samą grą.


Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak