Test gry: "Resistance 3"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2011 19:10
– W porównaniu z jedynką i dwóją ta gra jest lepsza pod wieloma względami. Wciąż jest jednak wiele niedociągnięć – ocenia Leszek Smosarski z ElectronicDreams.
Audio

Akcja "Resistance 3" rozpoczyna się w momencie, kiedy Ziemia jest całkowicie opanowana przez obcych a pozostałe 10 % ludzkości próbuje walczyć z wrogiem, w tym główny bohater.

W ocenie Leszka Smosarskiego z ElectronicDreams, fabuła trzeciej części "Resistance" jest o wiele lepsza od dwóch poprzednich. – Zmieniono trochę klimat i dzięki temu nie jest już tak infantylnie jak było – zauważa. Ocena za fabułę 3 na 5 gwiazdek.

 Grafika zdaniem naszego eksperta również nie zasługuje na wysokie noty. – Mimo, że trójka wygląda najlepiej ze wszystkich części to jest słabo, zbyt plastikowo – zauważa. Ocena 3,5 na 5.

Leszek Smosarski zwraca jednak uwagę na broń, która może bez ograniczeń zbierać bohater. – Można tu znaleźć najbardziej zakręcone rodzaje broni, na przykład taką, która wystrzeliwuje czarną dziurę pochłaniającą to, na co trafi – tłumaczy.

Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. – I ten polski dubbing bardzo nam się nie podoba – przyznaje Kuba Marcinowicz. Nie innego zdania jest Leszek Smosarski, jednak ekspert zwraca uwagę, że jeszcze nie tak dawno każdemu zależało na jakimkolwiek polskim dubbingu, więc nie ma co narzekać. – Cieszmy się z tego, jak jest – mówi i wystawia ocenę za dźwięk 3 na 5 gwiazdek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czasie zabawy z grą, dodatkach, gratisach i "bajerach" wysłuchaj/obejrzyj fragment audycji "Czwarty wymiar".

ap

/
Czytaj także

Test gry: Uncharted 2 (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 19:38
W czwórkowej "Zagrywce" opowiadamy o grze, która serca wielu graczy podbiła już jakiś czas temu. Jednak mimo upływu czasu, gra nadal warta jest uwagi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: Mass Effect 2

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 20:12
– Jeśli chodzi o action RPG-i jest to fabularne mistrzostwo świata – ocenia Leszek Smosarski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "God of War III"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2011 20:58
– W moim rankingu dotyczącym grafiki, ta gra znajduje się na miejscu drugim – zdradza Leszek Smosarski.
rozwiń zwiń