Little Big Planet 2: piękny, cartoonowy klimat

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 19:35
Naszych ekspertów zachwyciła grafika tej gry. - Animacja jest po prostu świetna - mówił w Czwórce Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
Audio

To gra wyłącznie na Play Station 3. – W założeniu przynajmniej, to bardzo prosty platformer, podobny do legendarnego Mario – mówi nasz ekspert Leszek Smosarski z Electronic Dreams. – Wszystko widzimy z boku i biegniemy w prawo.

Zdarzają się jednak poziomy, w których musimy zrobić coś innego, na przykład kierować statkiem kosmicznym. – Gra w pojedynkę bywa jednak troszeczkę nudno, ze względu na założenia – mówi Smosarski. – Tu można pograć nawet w cztery osoby jednocześnie, i to nie przez sieć. To jest ekstra.

Naszemu ekspertowi do gustu przypadły jeszcze niewielkie gadżety, których w grze można używać. – Mamy na przykład hak z linką. Do czego? Można się przekonać… - wymienia Smosarski. – Do tego na przykład kask, strzelający ciastkami i pistolet na wodę.

Obłędna, zdaniem Smosarskiego, jest także grafika w "Little Big Planet". – Uwielbiam ten cartoonowy klimat – zachwyca się ekspert. – Animacja jest po prostu świetna. I słodki, słodki do bólu bohater, któremu zresztą można zmieniać minę. Można więc się śmiać, cieszyć, smucić…

W tym wszystkim pozostało jeszcze miejsce na… fabułę. W grze musimy bowiem bronić świata przed złym potworem.

Obejrzyj testowanie gry "Little Big Planet" po kliknięciu w ikonę kamery, albo posłuchaj, jak czwórkowi eksperci radzili sobie z tą grą.

Więcej testów gier znajdziesz w "zaGRYwce", a na antenie usłyszysz nas w każdy czwartek w "Czwartym wymiarze".

(kd)

Czytaj także

Test gry: "De Blob 2" - siła kolorów i muzyki

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 18:23
"De Blob 2" to gra kolorowa, cukierkowa, trochę infantylna. Doskonała na nudę i odstresowująca.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Snaiper Elite V2": miażdżone kości i rozrywane mięśnie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 19:41
Choć producent zaznaczył wyraźnie, że to zabawa dla graczy od 15. roku życia, jest na tyle brutalna, że można byłoby spokojnie – zdaniem naszych testerów – podciągnąć tę granicę do 18 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier" - nie porozkazujesz

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 19:15
- Mimo, że gra jest nastawiona na akcję, to najfajniejsze misje są skradankowe, kiedy musimy gdzieś zakraść – mówił w Czwórce Leszek Smosarski, ekspert z Electronic Dreams.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Gra o tron": ogólna brzydota powala

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 12:00
Testowaliśmy w studiu nową na polskim rynku komputerową "Grę o tron". Oczekiwania były spore...
rozwiń zwiń