Lollipop Chainsaw: nastoletnia blondynka z piłą mechaniczną

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2012 20:48
– Klasyczny chodzony slasher, z mało skomplikowanym modelem walki, który na szczęście sprawia ogrom radości - opowiada Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
Audio

- Najważniejszy jest klimat tej gry – opowiada Leszek Smosarski. – Bo co powiedzieć na przykład na cheerleaderkę, która jednoczęsnie jest łowczynią zombie? Jeśli więc kroimy zombiaków piłą mechaniczną – pojawiają się gwiazdki, a krew zmienia kolor na różowy! W pile mechanicznej wbudowany jest telefon i do naszej bohaterki cały czas dzwoni mama, a po zbrodni wyskakują gwiazdeczki i monety, to jest genialne! Ta gra to kwintesencja starej szkoły!

 

Idealnie, według Smosarskiego, do akcji gry dopasowana jest muzyka. – W tle przygrywa bardzo rockowo-metalowa muzyka – opowiada ekspert Czwórki. – Głosy postaci dobrane są perfekcyjnie, a ich komentarze powalają.

 

Najsłabszym elementem gry jest, zdaniem naszych ekspertów, grafika. – Wszystko wygląda jak komiks. Poza tym jednak niestety gra ma budowę bardzo korytarzową, więc mogło to wyglądać lepiej niż jedna wielka rozpaćkana mgła – martwi się Smosarski.

Leszek
Leszek Smosarski i Kuba Marcinowicz w Czwórce

Gra została przeznaczona dla osób powyżej 18. roku życia. Posłuchaj recenzji z "Czwartego weymiaru", klikając w plik dźwiękowy, bądź obejrzyj "zaGRYwkę" na wideo.

(kd)

Czytaj także

"Gra o tron": ogólna brzydota powala

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 12:00
Testowaliśmy w studiu nową na polskim rynku komputerową "Grę o tron". Oczekiwania były spore...
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Niesamowity Spider-Man": otwarty świat i mnóstwo misji

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2012 12:00
Często zdarza się, że gry, oparte na filmach, które robiły furorę, nie do końca satysfakcjonują użytkowników i graczy. – W tym przypadku nie jest tak źle – mówi Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Testowanie gry: "Stars Wars. The Force Unleashed"

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 19:01
Klasyczny, chodzony slasher. Gra bardzo podobna do "God of War", czy "Castlevanii". Scenariusz zaaprobował sam George Lucasa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Split Second Velocity": interaktywny wyścig

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 18:53
Tu nie ma miejsca na nudne standardy. Agresywną jazdą możemy spowodować wybuch pociągu, który utrudni życie przeciwnikom, albo zrzucić lecący nad nimi śmigłowiec.
rozwiń zwiń