rozGRYwka: "Jaskinia" - zbieraj cuda

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 17:08
To druga z trylogii gier Adama Kałuży - autor konstruował ją dwa lata. A zainspirowały go właśnie podróże po jaskiniach.
Audio
rozGRYwka: Jaskinia - zbieraj cuda
Foto: mat.pras.

"Jaskinia" to kolejna gra kafelkowa, którą Kamil Jasieński przyniósł do czwórkowego studia. Jest to polska gra autorstwa Adama Kałuży, którego poznaliśmy przy grze "K2".

Gra "K2" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów gier, dlatego "Jaskinia" już na starcie ma wysoko postawioną poprzeczkę. - W przypadku "Jaskini" mamy do czynienia z grą, którą można polecić dla początkujących graczy - mówi Błażej Kubacki grybezpradu.pl. - W tej grze widać specyficzną pasję Adama.  Wiedział z jakim materiałem tematycznym pracuje - dodaje ekspert.

/

"Jaskinię" możemy nazwać grą familijną, jest trochę łatwiejsza niż "K2". Wytrawni gracze będą narzekać, na wysoki poziom losowości w grze. Naszym celem jest stworzenie grupy badawczej, a za jej pomocą odkrycie, jak największej liczby cudów, które znajdują się w jaskini. - Gra ma proste przepisy, prostą instrukcję i ciekawą fabułę.
Prace nad grą trwały 2 lata. Autor budując grę czerpał ze swych doświadczeń z wypraw do jaskiń - posłuchaj załączonego materiału z " Czwartego wymiaru " i dowiedz się więcej o "Jaskini".

(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka gra
Czytaj także

rozGRYwka: zapamiętaj kolory żółwi

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2012 17:24
W "Tortelikach" liczy się pamięć, ale i szczęście, nie tylko w kartach, ale i w skorupach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Tik Tak Bum" - zgadnij, zanim bomba wybuchnie

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 16:43
Tykająca bomba, superszybkie kojarzenie obrazów i słów – to czeka chętnych, by zmierzyć się w grze "Tik Tak Bum" w wersji "Junior".
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "Race for the galaxy" - rozwiń kosmiczne imperium

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 18:19
- Na pewno ci którzy s-f lubią ciepło popatrzą na tę grę - mówi czwórkowy znawca gier. Ale "Race for the galaxy" wciągnie nie tylko ich.
rozwiń zwiń