X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skubas: przed koncertami potrzebuję wyciszenia

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 17:25
- Pogoda, nawet jeśli wydaje się pierwotnie bezbłędna, jest w stanie przeszkodzić występom plenerowym - mówił o urokach, ale i wadach letnich koncertów Skubas. - Lubię też na pół godziny przed koncertem odgrodzić się od hałasu i ludzi, a to nie zawsze jest możliwe.
Audio
  • O życiu w trasach koncertowych, przygotowaniach do wyjścia na scenę i kontakcie z publicznością mówi Skubas (Stacja Kultura/Czwórka)
Skubas, czyli Radosław Skubaja w Polskim Radiu
Skubas, czyli Radosław Skubaja w Polskim RadiuFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

kortez sikorski 1200.JPG
Kortez: wiem, że czasem mogę zniknąć

- Trasy koncertowe, czyli spędzanie czasu w busach i hotelach to nie jest dla mnie dobry moment na tworzenie - opowiadał o kulisach swojej pracy Skubas, czyli Radosław Skubaja w rozmowie z Damianem Sikorskim. Jak przyznał, sam jest zapalonym sportowcem i dużo biega, więc zamiast siedzieć przy komputerze, woli podczas tras oddawać się tej pasji. - Często na zwiedzanie brakuje czasu i energii. A bieganie pozwala połączyć rekreację ze sportem. Fajnie jest się przebiec np. po Rybniku - mówił muzyk. - Taki sposób nie ma  nic wspólnego z chodzeniem po muzeach.

Niebawem Skubasa usłyszymy m.in. w kolaboracji z zespołem Pogodno, czy The Dumplings. Czym jeszcze muzyk zaskoczy swoich fanów i gdzie będzie można go usłyszeć na żywo? O tym w nagraniu rozmowyze studia Czwórki.

W nagraniu całej godziny audycji także numery Skubasa >>>

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotowałDamian Sikorski

Data emisji: 27.07.2018

Godzina emisji: 10.40

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak