"Sabotażysta - Rozszerzenie": więcej możliwości, dłuższa zabawa

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 15:27
To kolejna edycja gry "Sabotażysta" - rozszerzenie. Mamy tu bardziej skomplikowane, choć wciąż intuicyjne, zasady, ale za to dłuższą i ciekawszą rozgrywkę.
Audio

To rozszerzenie podstawowej wersji gry "Sabotażysta", w którą już graliśmy. Wówczas budowaliśmy tunele, układaliśmy karty a naszym zadaniem było dostanie się do skarbu. W "Rozszerzeniu" również buduje się tunele, ale możliwości jest dużo, dużo więcej.

– Rozszerzenie wprowadza do gry nowe karty, urozmaicające rozgrywkę – mówi Monika Czerniewska, wydawnictwo G3. – Pojawiają się nowe role, które wymagają od graczy więcej kombinowania. Rozgrywka jest dzięki temu dłuższa i bardziej tajemnicza. Gracze muszą być czujni i przyglądać się temu, co robią przeciwnicy.

W rozszerzonej wersji gry pojawiają się także nowe krasnoludki, które mogą występować w drużynach. Jeśli, jako krasnolud, należymy do jednej z drużyn, możemy napotkać w drodze do skarbu przeróżne utrudnienia.

Są także nowe karty akcji, dzięki którym po tym, jak już znajdziemy skarb, możemy ukraść sztabkę złota.

fot.
fot. Czwórka

Zdaniem reporterów Czwórki, choć zasad w "Sabotażyście" jest dużo, gracze nie powinni mieć z nimi problemu, bo wszystko jest bardzo intuicyjne. Dowiedz się więcej, słuchając całej "Rozgrywki", bądź obejrzyj wideo ze studia, by zobaczyć, jak poradzili sobie z tą grą nasi dziennikarze. 

(kd)

Zobacz więcej na temat: gra
Czytaj także

Test gry: "Callisto" - wojna na klocki

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 20:00
- Jest to jedna z tych gier, przy których posiedzimy i pomyślimy i dopiero potem będziemy coś robić - mówił w Czwórce Błażej Kubacki z portalu grybezprądu.pl.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Uga Buga: doskonały lodołamacz

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 16:26
Grę opatrzono także wiele znaczącym podtytułem: "Zostań wodzem klanu. Przemów językiem jaskiniowców." I niech "Cza-uga-cha" cię prowadzi!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry "Drako": krasnoludy kontra smok

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2012 20:00
- Gra ma absolutnie topowe wykonanie i jest zdecydowanie dla ludzi myślących - mówił w Czwórce Błażej Kubacki z portalu grybezprądu.pl.
rozwiń zwiń