X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka będzie Polska za 20 lat?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 16:57
Będą zamieszki na granicy polsko-chińskiej? Pociągi będą jeździć jeszcze wolniej, a my i tak będziemy podróżować samolotami? Jurek Owsiak też próbował odpowiedzieć na to pytanie.
Audio
  • Rozmowa z Krzysztofem Dobiesem i Janem Okulicz-Kozarynem

Pytanie zadał serwis MillionYou, a Owsiak podjął wyzwanie i postarał się na nie odpowiedzieć. – Przed chwilą mieliśmy rocznicę i świętowaliśmy odzyskanie niepodległości – opowiada Jan Okulicz-Kozaryn z portalu. – Widzimy, ile zmieniło się przez ostatnie 20 lat i postanowiliśmy zadać pytanie, które będzie miało perspektywę dłuższą niż standardowa, czyli np. 4 lata, do następnych wyborów, albo "do pierwszego". Chodzi o to, by nie żyć doczesnością, ale zastanowić się nad przyszłością, uruchomić wyobraźnię. Czekamy więc na fajne filmowe, i nie tylko, wizje.

Gdy ludzie z WOŚP otrzymali to pytanie, akurat świętowali 20-lecie orkiestry. – Zrobiliśmy zestawienie tego, co było 20 lat temu i tego, co jest dziś. A potem zastanowiliśmy się, co może być za kolejne 20 lat – opowiada Krzysztof Dobies, Rzecznik Wośp i Przystanku Woodstock. – Okazało się, że to genialne i twórcze pytanie.

A, zdaniem organizatorów Woodstocku, ci, którzy odwiedzają festiwal, to ludzie bardzo kreatywni, więc filmów może być mnóstwo i najprawdopodobniej będą znakomite.

Dzieła, które mają powstać, właściwie nie są objęcie żadnymi ramami. – Kryteria są właściwie otwarte, wizja może być realistyczna albo dalece wykraczać poza sferę marzeń – opowiada Okulicz-Kozaryn. – Formy też mogą być różne: animacje, dokumenty, fabuły.  

Dowiedz się więcej o konkursie i o tym, co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział, a także m. in. co czeka nas na tegorocznym Przystanku Woodstock, słuchając całego nagrania ze studia z audycji „Stacja Kultura”.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak