Sylwestrowe porady od Marceliny Zawadzkiej

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2013 11:59
Marcelina Zawadzka sylwestrową noc spędzi w Los Angeles, sama jeszcze nie zdecydowała jaką kreację włoży, jednak uważa, że na Sylwestra sprawdzi się też klasyczna mała czarna.
Audio
  • Marcelina Zawadzka radzi jak przygotować się na sylwestrową noc (Czwórka/Poranek OnLine)
Marcelina Zawadzka
Marcelina ZawadzkaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Marcelina Zawadzka, Miss Polonia, modelka, prawie pani magister. Na drodze do ukończenia studiów stanęła jej telewizyjna propozycja, która okazała się wielką szansą. A studia kosmetologiczne ma nadzieję ukończyć w 2014 roku.
- Dostałam dużą szansę poprowadzenia programu o projektantach - przyznaje Marcelina Zawadzka. - Była to okazja do pokazania siebie z tej drugiej strony, że jestem też osobą, która mówi, a nie tylko stoi i wygląda - dodaje.
Świat modelek gość "Poranka OnLine" ze śmiechem podsumowuje hasłem "malowanie i zmywanie", jednak przyznaje, że to też ciężka praca.
- Jestem wrzucona w taki świat, że muszę wyglądać, ale mam też drugą twarz - taką brudną Marcelinę - zdradza gość Justyny Dżbik. - Brudna Marcelina Zawadzka uczy się jeździć off-road i jest też freakiem - dodaje.
Sylwestra modelka planuje spędzić u przyjaciółki z Los Angeles. Wciąż jednak nie wie co na siebie założyć. Nie wyklucza, że Stany odwiedzi z pustą walizką, a na miejscu sobie coś kupi.
Marcelina Zawadzka radzi, byśmy też nie przedobrzyli z kreacjami sylwestrowymi, warto ubrać się w coś, w czym się dobrze czujemy. - Mogą to być kreacje z cekinami, ale klasyczna mała czarna ze wspaniałymi dodatkami też się sprawdzi.

Jako przyszła kosmetolog Marcelina Zawadzka zaleca by w sylwestrowy poranek nie eksperymentować z kosmetykami, by w ostatnim momencie nie zrobić sobie krzywdy.
(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka Sylwester 2013
Czytaj także

A jeśli impreza sylwestrowa nie wypaliła?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2013 10:05
Chociaż bale sylwestrowe nie są aż tak popularne jak spotkania domowe w gronie znajomych lub zabawa pod gołym niebem, nie brakuje osób, które właśnie na taką formę spędzenia tej wyjątkowej nocy się decydują. Co zrobić, gdy długo oczekiwany Sylwester z jakiegoś powodu okaże się fiaskiem?
rozwiń zwiń