X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kilka pytań o rozmiary ubrań

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 10:40
W poniedziałkowym Poranku pytanie o rozmiary... ubrań. Jest plan, żeby zweryfikować te, które obowiązują w Polsce. Bo w końcu na przestrzeni ostatnich lat trochę się zmieniliśmy.
Kilka pytań o rozmiary ubrań
Foto: Glow Images/East News

Czy bez problemu dobieracie sobie ubrania w sklepach czy przy każdych zakupach jest regularna walka? Z czego wynikają różnice w rozmiarówce w USA, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji? Jak zmienia się sylwetka człowieka w ciągu lat/ wieków i jak powinniśmy dopasować do niej rozmiary? O tym wszystkim będzie okazja porozmawiać.
Do tego w naszym cyklu "Polska wizytówka" pewna pani, która jest z Polski, a w Holandii została wybrana najlepszą wizażystką w kraju.
Po 7.00 gość - Arkadiusz Jaworski z Cambridge English Language Assessment w Europie Północnej o młodych Polakach, którzy chętnie uczą się angielskiego.
Ruszamy też z naszym konkursem "Czytasz, słuchach... Czwórka. Na wiosnę". Przez cały tydzień do wygrania będą komplety książek.
Zapraszamy do "Poranka OnLine" w poniedziałek już od 6.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Dżbik moda
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

VanMarkoviec - polska ekomoda podbija świat

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 10:00
W wakacyjnym cyklu "Polska Wizytówka" prezentujemy Polaków, którym udało się zrobić coś oryginalnego za granicą. Do tego grona należy projektantka Kasia Markowska, która w Holandii stworzyła ekomarkę VanMarkoviec.
rozwiń zwiń