Kilka pytań o rozmiary ubrań

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 10:40
W poniedziałkowym Poranku pytanie o rozmiary... ubrań. Jest plan, żeby zweryfikować te, które obowiązują w Polsce. Bo w końcu na przestrzeni ostatnich lat trochę się zmieniliśmy.
Kilka pytań o rozmiary ubrań
Foto: Glow Images/East News

Czy bez problemu dobieracie sobie ubrania w sklepach czy przy każdych zakupach jest regularna walka? Z czego wynikają różnice w rozmiarówce w USA, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji? Jak zmienia się sylwetka człowieka w ciągu lat/ wieków i jak powinniśmy dopasować do niej rozmiary? O tym wszystkim będzie okazja porozmawiać.
Do tego w naszym cyklu "Polska wizytówka" pewna pani, która jest z Polski, a w Holandii została wybrana najlepszą wizażystką w kraju.
Po 7.00 gość - Arkadiusz Jaworski z Cambridge English Language Assessment w Europie Północnej o młodych Polakach, którzy chętnie uczą się angielskiego.
Ruszamy też z naszym konkursem "Czytasz, słuchach... Czwórka. Na wiosnę". Przez cały tydzień do wygrania będą komplety książek.
Zapraszamy do "Poranka OnLine" w poniedziałek już od 6.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Dżbik moda
Czytaj także

VanMarkoviec - polska ekomoda podbija świat

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 10:00
W wakacyjnym cyklu "Polska Wizytówka" prezentujemy Polaków, którym udało się zrobić coś oryginalnego za granicą. Do tego grona należy projektantka Kasia Markowska, która w Holandii stworzyła ekomarkę VanMarkoviec.
rozwiń zwiń