Na wyprzedaż warto pójść rano

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2011 18:01
Jeśli ktoś nie lubi walki, kolejek, tłumu, na wyprzedaży się nie odnajdzie – ostrzega stylistka Wiganna Papina.
Audio
  • Najlepszych rad na czas wyprzedaży udziela Wiganna Papina

Z początkiem roku w sklepach rozpoczął się szał wyprzedaży. Na łowy tłumnie ruszyły amatorki (i amatorzy) tekstylnych okazji. – Są osoby, które przepadają za wyprzedażami nie tylko z powodu niższych cen. Po prostu uwielbiają szarpać się z innymi klientkami, walczyć o ubrania, błagać, wymieniać się – ironizuje Wiganna Papina.

– Wyprzedaż ma być zabawą. Nie należy nastawiać się na kupno konkretnej rzeczy. Trzeba po prostu iść, poszukać i jeśli coś fajnego wpadnie w ręce, kupić – tłumaczy gość „Magazynu”. – Na wyprzedaż warto pójść rano. Wtedy, gdy nie ma jeszcze bałaganu, tłumów, hałasu, a na pewno „wykopie się” fajne rzeczy –  zapewnia.

Co warto kupować na wyprzedaży? Według Wiganny Papiny, przede wszystkim ubrania „ponadczasowe”, które nieprędko staną się niemodne. – Warto wybierać rzeczy bardzo klasyczne. Czarne, skórzane oficerki, czerwone szpilki, klasyczne marynarki i kurtki... – wylicza Wiganna Papina.

Ryzykowne jest natomiast kupowanie – nawet za przysłowiowe grosze – rzeczy, które były hitem minionego sezonu. – Trzeba też uważać z jeansami, które nie mają klasycznych kształtów – radzi stylistka. Przestrzega, by pod żadnym pozorem nie rzucać się na za małe ubrania z założeniem: „na pewno schudnę…”.

Jak przekonuje gość Justyny Dżbik, warto kupować przecenione rzeczy bardzo drogich marek. – Choć jest to nadal duży wydatek, warto zainwestować, bo są to na pewno rzeczy bardzo dobre gatunkowo. Nie rozciągają się, nie płowieją, nie niszczą się w pralce – wyjaśnia.

Więcej w rozmowie Justyny Dżbik z Wiganną Papiną. Dźwięk i film znajdziesz w ramce po prawej stronie.

Am

Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ocieplacz grypowy sposobem na mróz

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2010 18:00
Jak zimą nie zmarznąć a jednocześnie wyglądać elegancko i sexy radzi stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarno-biała czy awangardowa?

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2010 16:17
Warto bawić się świętami, eksperymentować. Na przykład zrobić choinkę z tektury – radził w Czwórce architekt wnętrz Janek Pawlik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mężczyźni do kosmetyczek, marsz!

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2010 12:12
Tego pewnie chciałoby wiele Pań, faceci jednak mają swoje sposoby na to, by na Sylwestra rozpalić kobiece serca.
rozwiń zwiń