Polskie Radio
Section05
święta

Piotr Kędziorek: radio przetrwa, mimo nowej konkurencji

- Radio świetnie sobie radzi w Internecie i z multimediami więc ja bym się tego nie obawiał. Umiemy to wykorzystywać. Chociażby ogromna kariera i popularność w miarę nowej formy jaką jest podcast. Jest to przecież w gruncie rzeczy radio - powiedział o roli i przyszłości radia Piotr Kędziorek, redaktor naczelny Radiowego Centrum Kultury Ludowej.
Zobacz więcej na temat:  radio święta Światowy Dzień Radia internet media KULTURA Wydarzenia Polskie Radio 24

Akcja Łączymy na Święta. Szef MON: wojsko organizuje rozmowy wideo dla pacjentów i ich bliskich

"Żołnierze rozpoczęli kolejną edycję akcji Łączymy na Święta dla wiernych Kościołów Wschodnich, którzy teraz obchodzą Boże Narodzenie" - poinformował we wtorek szef MON Mariusz Błaszczak. "W ramach akcji wojsko organizuje wideołączenia dla pacjentów oraz ich bliskich - dodał minister obrony.
Zobacz więcej na temat:  służby i bezpieczeństwo POLSKA Wojska Obrony Terytorialnej święta Boże Narodzenie Mariusz Błaszczak MON Ministerstwo Obrony Narodowej

Wzmożone działania policji w święta. Kontrole trzeźwości i mandaty za prędkość

- Okres świąteczny to wzmożony czas pracy dla policjantów - powiedziała st. sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Jak poinformowała, na drogach spotkać można m.in. grupę SPEED, której patrole kontrolują prędkość, z jaką przemieszczają się kierowcy. 
Zobacz więcej na temat:  policja policja polska służby i bezpieczeństwo POLSKA święta Boże Narodzenie bezpieczeństwo na drodze