Ocieplacz grypowy sposobem na mróz

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2010 18:00
Jak zimą nie zmarznąć a jednocześnie wyglądać elegancko i sexy radzi stylistka Wiganna Papina.
Audio

Zima to cudowna pora. Można założyć na siebie dużo fantastycznych rzeczy: szali, czapek, golfów, chust, kurtek, swetrów, szalików… Kalesonów, umówmy się, też! – rozmarza się Wiganna Papina. Jak przekonywała stylistka w „Magazynie” Czwórki, zimą również można wyglądać oryginalnie i seksownie.

– Producenci puchowych kurtek wpadli na to, żeby nadać im ładne kształty, żeby je wytaliować. Wygląda się w nich naprawdę ładnie – cieszy się gość Justyny Dżbik. – Jestem fanką kolorów typu: różowy, czerwony, fioletowy, amarantowy, turkusowy. Warto korzystać z tej kolorystyki, ponieważ na ulicy jest i tak wystarczająco szaro, więc dlaczego i my mamy być szarzy? – pyta retorycznie.

Stylistka podkreśla, że równie duży wybór zimowych kurtek producenci odzieży oddają do dyspozycji panów. – Mężczyznom proponuję kurtki typu anorak, zawsze modne, ponadczasowe i bardzo ciepłe. To taka przedłużona kurtka z wielkim kapturem, prawdziwym misiem, najlepiej wypełniona kaczym puchem – radzi Wiganna Papina.

Czy ubieranie się „na cebulę” jest skutecznym sposobem na siarczyste mrozy? Gość Justyny Dżbik nie ma najmniejszych wątpliwości. – Bajer ubierania się w ten sposób nie polega na tym, że to dobrze lub niedobrze wygląda. Chodzi o to, że taki strój pozwala utrzymać powietrze między warstwami odzieży. To powietrze nas grzeje – tłumaczy Wiganna Papina.

A co, jeśli zawodowy dressing code nie pozwala nam się ubierać „na cebulę”? – Bizneswoman i mężczyznom w garniturach polecam tak zwany ocieplacz grypowy. Zakładamy kostium, rajstopy, a na ten kostium na przykład przedłużony sweter typu Cardigan, na to płaszcz, a potem owijamy się szalami, chustami, wkładamy czapkę. Panowie mogą założyć na przykład pikowaną kamizelkę – radzi stylistka.

Więcej porad w rozmowie Justyny Dżbik z Wiganną Papiną. Dźwięki i film znajdziesz w boksie po prawej stronie.

Am/ŁSz

Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik boks
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziewczyny znają przepis na świąteczny hit

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2010 14:24
Przebój na święta musi mieć w sobie zapach makowca, coś ciepłego i koniecznie dzwonki – mówi muzyk zespołu Dziewczyny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakupy podwyższonego ryzyka

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2010 11:26
Wybierając się na przedświąteczne zakupy, oprócz emocji powinniśmy zabrać ze sobą zdrowy rozsądek i świadomość naszych praw – tłumaczy Małgorzata Cieloch z UOKiK-u.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SheMoans zadebiutują autorskim albumem

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2010 13:50
Współpraca nam zażera. Chcemy to wykorzystać – mówi wokalistka żeńskiej supergrupy znanej z programu Szymona Majewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Francja i Niemcy sparaliżowane śniegiem

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2010 03:12
Śnieg i gołoledź utrudniają skutecznie życie w regionie Paryża. Niemcy nadal zmagają się ze skutkami surowej zimy.
rozwiń zwiń