Paweł Małaszyński w roli rockowego frontmana

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2014 14:50
Jest aktorem i śpiewa, ale daleko mu do nurtu poezji śpiewanej. Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Małaszyńskim, liderem formacji Cochise.
Paweł Małaszyński
Paweł MałaszyńskiFoto: Czwórka

Zespół wydał właśnie trzeci studyjny album . Jak zapowiadają muzycy: "'118' to trzynaście różnych historii. Opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób."

Na nowej płycie fani znajdą wszystkie charakterystyczne cechy stylu grupy: surowe, energetyczne brzmienia  doprawione ciężkimi, wręcz metalowymi dźwiękami oraz klimatyczne i subtelne, dużo spokojniejsze oblicze kapeli. Zespół udowodni również, że potrafi, pozostając wiernym rockowej tradycji, wzbogacić swoje brzmienie o świeże i niebanalne rozwiązania.

Formacja powstała w 2004 roku w Białymstoku. W jej skład wchodzą: Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Czarek Mielko – perkusja. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 roku, cover Danziga „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” oraz płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku.

Paweł Małaszyński będzie gościem "DJ Pasma" - we wtorek 11 lutego, po godz. 21.00.

Czytaj także

Piotr Wieteska: Praca z Kultem daje mi przyjemność, ale..

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2011 09:08
- Największą frajdę sprawia mi tworzenie muzyki - mówił w Czwórce menedżer najważniejszego zespołu Kazika, który w "DJ Paśmie" opowiedział o swojej działalności z zespołem Buldog.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hello Mark: nie boimy się słowa pop

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 09:00
Z lokalnej sensacji Hello Mark szybko stali się nadzieją polskiej sceny indie-popowej. Właśnie ukazał się debiutancki krążek grupy,"Close Your Eyes", o którym muzycy mówią, że "zamyka pierwszy etap działalności grupy i ma być przepustką do poszukiwań nowych brzmień i pomysłów".
rozwiń zwiń
Czytaj także

AXMusique: najpierw był electrohouse, potem dorzuciliśmy gitary

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 21:00
Wokal, elektronika, gitara i perkusja - AXMusique wykorzystuje skromne, wydawałoby się, instrumentarium do tworzenia szeroko pojętej elektroniki, połączonej z dynamiką rock'n'rolla. Debiutancki album zespołu "Slimy Action Music" ukazał się pod koniec ubiegłego roku.
rozwiń zwiń