X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ZAMILSKA zmienia oblicze polskiej elektroniki

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 14:00
Jeden utwór wrzucony do sieci i trzy dni - tyle wystarczyło, by życie Natalii Zamilskiej zmieniło się. Ale w przypadku takiego talentu więcej nie potrzeba. Oto ZAMILSKA - nowe oblicze polskiej elektroniki o światowym potencjale.
Audio
  • Rozmowa z Natalią Zamilską (Czwórka/DJ Pasmo)
  • ZAMILSKA zagrała w naszym studiu (Czwórka/DJ Pasmo)
ZAMILSKA w Czwórce
ZAMILSKA w CzwórceFoto: Czwórka

- Nie jestem gwiazdą, nie jestem nadzieją. Trochę przerastają mnie te określenia i hałas jaki się zrobił. Nie spodziewałam się, że to urośnie do takiej rangi - mówi gość "DJ Pasma". - Na scenie elektronicznej działam już jakiś czas. Spokojnie mogłabym powiedzieć, że od lat. Tyle, że wcześniej robiłam to od strony technicznej. Prowadziłam warsztaty audiowizualne i uczyłam młodych ludzi.

Natalia Zamilska zaistniała w świadomości fanów elektroniki w styczniu tego roku, kiedy do sieci trafił jej utwór "Quarrel". Nagranie z miejsca stało się głównym tematem rozmów blogerów, dziennikarzy muzycznych oraz tych, którzy lubią słuchać.

/

Muzyka Zamilskiej to elektronika pomieszana z techno, noisem, czasami elektronicznym worldem. Piszą o niej: "Bas, Bunt, Fashion, Gender i rozwalanie stereotypów". Ona sama dystansuje się do tego i przyznaje, że nie ma takiej szuflady, w którą można by włożyć jej twórczość.

- Nie chcę niczego kategoryzować, dla mnie muzyka nie ma płci - deklaruje artystka. - W naszym kraju niestety jest mało producentek. Dlatego kiedy kobieta pojawia się za konsoletą wciąż wzbudza niezdrowe zainteresowanie. A to odwraca uwagę od jej muzyki.

Debiutancka płyta ZAMILSKA "Untune" ukaże się na przełomie kwietnia i maja nakładem Bocian Records (CD/LP) oraz Mik Musik (DL/PR). - Będzie dużo basu - zapowiada producentka. - Moja muzyka wymaga dobrego ucha i dobrego sprzętu. Wiem o tym i robię to z premedytacją - dodaje z uśmiechem.

(kul)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Techno
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mimetic - nieuchwytny i nieobliczalny

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 09:00
Muzyk wielozadaniowy i wszechinstrumentalista, Jérôme Soudan wystąpił ostatnio na festiwalu Avant Art we Wrocławiu, a nam zdradził, dlaczego lubi polską publiczność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Pysh zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 10:00
Pysh zaczynał w 2004 roku. Do dziś operuje muzyką house pod różnymi postaciami - tech/deep/progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Występy w klubach dają mu potężny zastrzyk adrenaliny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Isnt zagrała na żywo w Czwórce. Posłuchaj seta

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 15:00
Jej gusta muzyczne ukształtowała mieszanka gatunków takich jak rock, grunge czy hip hop. We wszystkich tych gatunkach szukała jednak zawsze jednego: hipnotycznych dźwięków. Teraz zagrała swojego seta na żywo w Czwórce. Zapraszamy do słuchania!
rozwiń zwiń