"Co to za idol?" - konkurs Czwórki dla fanów k-popu

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2023 10:36
W każdy piątek o godz. 17.00 w audycji "Teraz k-pop!" prowadząca Klaudia Tyszkiewicz zaprasza do zabawy w rozpoznawanie idoli muzyki k-popowej na podstawie podpowiedzi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - płyty najlepszych artystów sceny k-popowej. Konkurs potrwa do 31 marca.
Klaudia Cloudy Tyszkiewicz
Klaudia "Cloudy" TyszkiewiczFoto: Czwórka

Od 3 lutego w każdy piątek o godz. 17.00 Czwórka będzie rozdawała nagrody w konkursie "Co to za idol?". Prowadząca Klaudia Tyszkiewicz przedstawi trzy podpowiedzi dotyczące wykonawcy utworu z gatunku k-popu, a zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie nazwy wykonawcy.

Aby wziąć udział w konkursie należy zadzwonić pod numer (22) 645 21 00 i podać odpowiedź. Osoba, która jako pierwsza poda prawidłowe rozwiązanie, wygra płytę idola lub zespołu k-popowego. Do zdobycia m.in. nagrania BTS, SEVENTEEN, MAMAMOO, TAEMIN, HIGHLIGHT, TWICE, STRAY KIDS, JIN.

Regulamin konkursu znajdziesz tu >>>

Czytaj także:

***

Od 2015 roku w audycji "Teraz k-pop" można słuchać koreańskiej muzyki oraz zgłębiać wiedzę na temat k-popowych wykonawców. Klaudia Tyszkiewicz, która jest pasjonatką k-popu, aktywnie działa też na rzecz promowania kultury koreańskiej. W swoich autorskich audycjach, w każdy piątek o 17.00 prezentuje również takie style, jak: K-Indie, K- hip hop czy muzykę z popularnych koreańskich seriali. Jest także autorką podcastu Czwórki pt. "Ach! Azja!" dostępnego na stronie podcasty.polskieradio.pl oraz w serwisach streamingowych, w których opowiada o niezwykłych realiach życia na Dalekim Wschodzie i odpowiada na najdziwniejsze pytania dotyczące kultury mieszkańców tego zakątka świata.


mat.pras./pj


Czytaj także

Taemin - koreański Justin Bieber

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 08:00
Klaudia Tyszkiewicz zabrała nas w muzyczną podróż po Korei Południowej. Hit tego tygodnia to solowy przebój Taemina i debiut zespołu ASTRO.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kamil Sus: jestem facetem i słucham k-popu

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2020 13:40
- 10 lat temu k-pop był czystą, niczym nieskrepowaną zabawą. W Polsce było kilka fandomów i wszyscy trzymali się razem. Była w tym jakaś intymność - wspomina youtuber i fan k-popu Kamil Sus.
rozwiń zwiń