Koncert Ifi Ude w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 16:00
Na antenie radiowej Czwórki wystąpiła Ifi Ude - niezależna polska artystka nigeryjskiego pochodzenia. Zapraszamy do wysłuchania koncertu i obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
Audio
Koncert Ifi Ude w Czwórce
Koncert Ifi Ude w CzwórceFoto: Tomasz Adamowicz

Ifi Ude to producentka muzyczna, autorka tekstów i muzyki, wokalistka. Według krytyków jest jedną z najoryginalniejszych debiutantek ostatnich lat. Nietuzinkowa, barwna, zaskakująca i zjawiskowa. Dzięki wsparciu fanów wydała niezależnie debiutancką płytę (IFI UDE, 2013). W tym samym roku napisała również książkę dla dzieci pt "Zebra".

Zobacz także: Koncerty w Czwórce <<<

Nie mając jeszcze wydanego albumu występowała na deskach takich festiwali jak: Heineken Open’er, Art Geni Festival (Gruzja), Ethno Jazz Festival, Festiwal Transkaukazja, Unknown Festival, Panda Art Festival.

Artystka współpracuje z uznanymi polskimi muzykami i producentami. Podczas wywiadu w Czwórce opowiedziała m.in. o tym, jak powstaje jej muzyka. - Jestem osobą poszukującą. Szukam wolności, autentyczności, pewnego przekraczania granic. Bo granice trzeba łamać - mówiła Ude. - Jeśli coś mnie zainspiruje, po prostu to robię.

Jak przyznała artystka - wiele ciekawych życiowych i artystycznych wyzwań wciąż jeszcze jest przed nią. - Podróże, poznawanie nowych ludzi... Wiem, że będzie coraz lepiej - powiedziała wokalistka.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania koncertu, który Ifi Ude zagrała na antenie Czwórki w audycji "Ministerstwo Dźwięku", a także do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

(kd/czwórka)

Zobacz więcej na temat: Czwórka koncert MUZYKA

Czytaj także

Koncert Sokoła i Marysi Starosty w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 19:00
Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia nagrania koncertu oraz krótkiego wywiadu z muzykami, a także galerii zdjęć z tego wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mesajah zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 11:30
Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz, to światowej sławy wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Artysta wystąpił na żywo w Czwórce.
rozwiń zwiń