Nie kupuj ubrań, postaw na dodatki!

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2012 17:47
- Każda rzecz będzie wyglądała świeżo jeśli dołożymy do niej nowy element - Wiganna Papina zachęcała w Czwórce do kreatywnego podejścia do starej garderoby
Audio

- Ja jestem wychowana w latach 80., czyli tych ciężkich czasach gdy nie było niczego i myśmy sobie bardzo dobrze radzili – mówiła w audycji "Pod Lupą" czwórkowa specjalistka od mody. - To było bardzo inspirujące gdyż nie można było niczego kupić, ale można było sobie wszystko doszyć. Np. na stary sweter można było urozmaicić różnymi diamencikami, perełkami czy dzierganymi szydełkiem krostami – wspominała kilka ze swoich sposobów na odświeżenie starych ubrań Wiganna Papina.

Stylistka nie obawiała się potraktować swoich marynarskich bluz farbami plakatowymi i do podobnie bezceremonialnego podejścia do rzeczy z szafy zachęcała w rozmowie z Justyną Dżbik: - Teraz wraca moda punk, grunge więc polecam wszystkim do dopinanie sobie agrafek. Ponadto stare ubrania możemy zawsze skrócić, podrzeć, podziurawić, sama kupiłam parę starych swetrów by je odpowiednio "zniszczyć" – mówiła stylistka.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak za pomocą dodatków przygotować klasyczną "małą czarną" odpowiednio na wyjście do teatru, wyjście do babci i na punkowy koncert kliknij w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

bch

Zobacz więcej na temat: boks mod moda wychowanie

Czytaj także

Czego w kobiecej modzie nie znoszą mężczyźni?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2011 16:37
O kombinezonach, butach emu, ogrodniczkach i wielu innych strojach, których w kobiecym ubiorze mężczyźni nie lubią, opowiada w Czwórce Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiganna Papina: Swetry są zawsze modne

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:12
Zabobony na temat swetrów mówią, że gryzą i pogrubiają. W Czwórce nasza specjalistka przekonywała, że swetry mogą być mocną stroną naszej zimowej garderoby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie buty będziemy nosić tej zimy?

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 14:00
Wcale nie jest łatwo znaleźć na sklepowych półkach buty, które byłyby wygodne, modne a jednocześnie nie byłyby ani w stylu emu, ani na kosmicznie wysokich szpilkach. Wiganna Papina radzi, jak dobrze wyglądać tej zimy i… jak zadbać o buty.
rozwiń zwiń