X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wychowanie

Naucz dziecko stawiania granic

"Ustąp miejsca", "nie kłóć się", "bądź grzeczny w szkole lub przedszkolu" – to slogany wychowawcze, które dzieci słyszą codziennie. Zasady dobrego wychowania należy wpajać dziecku od najmłodszych lat, ale z drugiej strony rodzice powinni zdawać sobie sprawę z tego, że dziecko, które nie potrafi jeszcze trafnie ocenić, które zachowanie jest dobre, a które złe czasami może dać wejść sobie na głowę. 
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek STYL ŻYCIA psychologia dzieci wychowanie

"Akademia Przyszłości ". W drodze po dziecięcy sukces

Pomoc w zmaganiu się z trudnościami, wsparcie w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. "Akademia Przyszłości" przeprowadza dzieci od porażki do sukcesu. W Polskim Radiu 24 wolontariusze organizacji – Kinga Szanser i Wojciech Złotnicki – opowiedzieli o istocie jej działalności i korzyściach, jakie najmłodsi moga wynieść ze współpracy z Akademią.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo dzieci edukacja wychowanie