Zamilska, Kuba Karaś i... kobiety ich życia

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 10:50
- PJ Harvey to kobieta mojego życia. Słuchałam jej na walkmanie każdego dnia w drodze do szkoły, a ostatnio pojechałam na Open'era tylko na jej koncert. W namiocie byłam 40 minut przed koncertem, a potem wsiadłam do auta i wróciłam do Warszawy - wspomina Natalia Zamilska.
Audio
  • Kuba karaś przesłuchuje Natalię Zamilską. Jakie są ich ulubione artystki? (Oceanarium/Czwórka)
Natalia Zamilska jest autorką dwóch świetnie przyjętych płyt Untune i Undone, Kuba Karaś to utalentowany producent i połowa nagradzanego duetu The Dumplings
Natalia Zamilska jest autorką dwóch świetnie przyjętych płyt "Untune" i "Undone", Kuba Karaś to utalentowany producent i połowa nagradzanego duetu The DumplingsFoto: Czwórka

Artystka, która gościła w "Oceanarium Kuby Karasia" przyznała także, że bardzo lubi romantyczną elektronikę. - Ogromnym sentymentem darzę utwór "Shine" Karin Park. Pierwszy raz usłyszałam go w kampanii reklamowej znanej modowej marki. Wówczas była to tylko muzyka, potem okazało się, że ma też wyjątkowy tekst - opowiada Zamilska.

W audycji można usłyszeć utwory tylko i wyłącznie kobiet - wokalistek i producentek. Można też dowiedzieć się, dlaczego Grimes i Elliphant nie przepadają za sobą, utwór której zagranicznej artystki zremiksowała ostatnio Natalia Zamilska i czy można smucić się do muzyki rockowej.  

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Jakub Karaś

Gość: Natalia Zamilska (kompozytorka, producentka)

Data emisji: 14.07.2016

Godzina emisji: 22.00

kul/mg

Czytaj także

Kuba Karaś, Piotr Zioła i vintage, czyli kogo kręci Amy?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 13:00
- Wszystko zaczęło się od jej koncertu na DVD, który dostałem od kuzyna z Niemiec. W Amy Winehouse zakochałem się od pierwszego słyszenia. I to ona zabrała mnie w podróż do lat 50. i 60. XX wieku - wspomina Piotr Zioła.
rozwiń zwiń