X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamila Bujalska - kobieta, która wie, czego chce

Wyprawę na jeden z amerykańskich festiwali filmowych Kamila Bujalska, aktorka młodego pokolenia, postanowiła wykorzystać na podróż życia. 
Katarzyna Cygler i Kamila Bujalska
Katarzyna Cygler i Kamila BujalskaFoto: Michał Piwowarek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/04/21 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

- To był punkt zwrotny w moim życiu, nie tylko ważny element w mojej edukacji. Pierwsza samotna podróż - mówi gość Kasi Cygler. 

Po wspomnianym festiwalu filmowym, aktorka ruszyła do Nowego Jorku. Tam została przedstawiona dyrektorce The Lee Strasberg Theatre&Film Institute i przez tydzień uczestniczyła w zajęciach. Gdy padła propozycja kolejnego tygodnia lekcji Kamila Bujalska zrezygnowała z nich - byłam głodna świata - mówi dziś. - Kierowało mną pragnienie poczucia wolności, tego, że jestem sama na końcu świata. Choć jestem wdzięczna za to, że byłam w tej szkole - dodaje. 

W Nowym Jorku aktorka spotkała cały świat, przezwyciężała swoje granice i bariery. - Na co dzień największą inspiracją w moim zawodzie są ludzie i historie ludzkie - mówi gość Czwórki. Kolejnym etapem jej podróży była Kanada. Co ta wizyta miała wspólnego z serialem "Z Archiwum X"? Czego się tam nauczyła? Jak wygląda dziś jej dorobek aktorski? Jak trafiła do filmu "Klub włóczykijów"? Czemu, po wielu latach w Teatrze Studio Buffo, wybrała film i serial zamiast musicalu? O tym m.in. w nagraniu rozmowy z "Artystycznego wybiegu". 

W drugiej części audycji Kasia Cygler spotkała się z wyjątkowym, młodym lutnikiem Maciejem Dydo oraz Zofią Pręgowską, absolwentką reżyserii w Warszawskiej Szkole Filmowej. 

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Gość: Kamila Bujalska (aktorka)

Data emisji: 22.04.2019  

Godzina emisji: 15.06

pj/kd

Goście Kamila Bujalska
Playlista
Tagi
Playlista
  • Mickey - Chagall
  • LOU DOILLON - Burn
  • ZOLC - Twarz
  • GORILLAZ - Clint Eastwood (Ed Case Remix)
  • Clinic - Rubber Bullets
  • Grimes - We Appreciate Power (Radio Edit)
  • HANNA BANASZAK - W Moim Magicznym Domu (ROS & ENVEE Remix)
  • PERFECT SON - Lust
  • THE CHEMICAL BROTHERS - Got To Keep On
  • GWENNO - Tir Ha Mor