X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artystyczny wybieg 28 kwietnia godz. 15:06

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/04/28 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

W Artystycznym Wybiegu odwiedzi nas Monika Wójtowicz, perfomerka, która opowie jak udało jej się w tak młodym wieku zorganizować kilkanaście wystaw swoich prac. Ponadto spotkamy się z Dominiką Cybulską Absolwentką Projektowania Ubioru w MSKPU w Warszawie.Finalistka konkursów Fashion Designers Awards i Off Fashion. Kolekcje dyplomową prezentowała na Fashion Philosophy Fashion Week Poland, a swój warsztat i doświadczenie zawodowe zdobywała w Londynie i w Berlinie. Na swoim koncie ma liczne publikacje w prestiżowych magazynach. Spotkamy się również z Witoldem Gretzyngierem. Sztuka przekazuje cały wachlarz emocji, od miłości po ból, a tym bardziej widać to w pracach, które łączą w sobie różne techniki - na przykład wideo i rzeźbę. Taką pracę przygotował Witold Gretzyngier, student łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, jeden z laureatów tegorocznego Konkursu im. Władysława Strzemińskiego - Sztuki Piękne.

Goście Monika Wójtowicz
Playlista
Tagi
Playlista
  • SEB SKALSKI - Watch Me (ft. Wiosna & Mc Frenchy )