CLVN z autorskim setem w Czwórce. Co zagra?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2022 12:25
We wtorek Czwórka udostępnia DJ-om swoją antenę i prezentuje sety przygotowane przez przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Tym razem zagra dla Was CLVN.
CLVN
CLVNFoto: mat.promoc.

W najbliższym wydaniu "12 cali na godzinę" zagra CLVN. Artysta grał w szczecińskiej grupie Electric Rudeboyz - wykonującej muzykę z pogranicza gatunków drum'n'bass, breakbeat, electro i hip-hop. CLVN na undergroundowej scenie istnieje od samych początków clubbingu w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że tworzył tę scenę w Szczecinie, grając w takich miejscach jak: Cafe 1966, Tama, Virus, Sonar, Cafe Brama.

Był także redaktorem w legendarnym już Radio ABC, a także dyrektorem artystycznym Boogie Brain Festiwal i ściągał do Szczecina takich artystów jak: SBTRKT, LTJ Bukem, Roy Ayers, Buraka Som Sistema, Dimlite i wielu innych.

Obecnie działa w założonym przez siebie kolektywie Local Disco Allnighter. W jego  skład wchodzą: Speek, Kasia, Tropiki i Człowiek. Mówią o nich w Szczecinie, że to najbardziej eklektyczny skład w mieście. W czasie imprez kolektywu możecie usłyszeć house, disco, funk, nieoczywiste edity.  Wspólnym mianownikiem są groove i dobry, taneczny rytm.​

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj`s, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius, czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

CLVN wystąpi już we wtorek (24.05) w ramach audycji "12 cali na godzinę – 12”/h" - o godz. 19.05. Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

mat.pras./aw