12 cali na godzinę: za deckami Porter Matt

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2022 21:00
Gościem audycji był Porter Matt, czyli Maciej Czarnecki - twórca imprezy Disco Inferno i współautor kompilacji "House Boutique".
Porter Matt za deckami Czwórki
Porter Matt za deckami CzwórkiFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

Porter Matt przygodę z muzyką rozpoczął w 1998 roku. Inspirowany takimi postaciami jak Paul Van Dyk czy Marusha do głębi pogrążył się w takich gatunkach jak house, trance, czy progressive. Przez lata swojej muzycznej kariery częsty gość i rezydent radomskich klubów, min.: Bordo, Archiwum, Mojito, Lemon Sound Gallery i Flamingo. 

12 cali na godzinę, czyli 12''/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser, znany niegdyś  z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe epki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs.

Posłuchaj
55:52 2022_09_13 19_04_08_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Porter Mat i jego set (12 cali na godzinę/Czwórka) 

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE

Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj's, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

Na audycję "12 cali na godzinę – 12”/h" zapraszamy w każdy wtorek po godz. 19.05. Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

mat. pras./kul/kd

Czytaj także

12 cali na godzinę. Dźwiękowe uderzenie Johna Lectera

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2022 09:23
Pierwsze beaty Johna Lectera mogliśmy usłyszeć już 14 lat temu w małym klubie w Małopolsce. Od tamtego czasu kariera DJ-a bardzo się rozwinęła. Teraz zagra set w Czwórce. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lansberi za deckami Czwórki. Co zagrał? [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2022 20:00
We wtorek Czwórka udostępnia DJ-om swoją antenę i prezentuje sety przygotowane przez przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Tym razem zagrał dla Was DJ Lansberi.
rozwiń zwiń