Sławek Uniatowski o "Metamorphosis": z tej płyty mogę być dumny

- Utwory na "Metamorphosis" to różne gatunki muzyczne, ale łączy je jeden wokal. Dlatego można powiedzieć, że ten krążek jest spójny - mówił wokalista Sławek Uniatowski w Czwórce. 
Sławek Uniatowski w studiu Czwórki
Sławek Uniatowski w studiu CzwórkiFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Nieprzeciętne rozmowy 2018/07/01 10:30
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

"Metamorphosis", debiutancki album Sławka Uniatowskiego, który na polskiej scenie funkcjonuje od dawna, powstawał kilkanaście lat. - Muzyka powinna cieszyć, a ta muzyka daje radość. Ostatecznie jestem z niej bardzo zadowolony - mówił gość Michała Misiorka. - Dostaję też mnóstwo pozytywnych wiadomości na portalach społecznościowych, mój album ma bardzo pozytywny odbiór, i to chyba najlepsza nagroda i rekompensata za czas pracy nad nim - tłumaczył wokalista w Czwórce. Wspominał też m.in. moment, gdy pierwszy raz wziął swój album w formie fizycznej do rąk. Co wtedy czuł? 

Czy podczas przygotowania "Metamorphosis" artysta miał momenty zwątpienia? Skąd miał siłę, by walczyć o swoje marzenia i jakie kłody rzucano mu pod nogi? Jakie plany zawodowe ma Sławek Uniatowski i czy na kolejnym krążku znajdzie się więcej utworów z polskim tekstem? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

ytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Sławek Uniatowski (wokalista, kompozytor)

Data emisji: 1.07.2018

Godz. emisji: 10.30

Goście Sławek Uniatowski
Playlista
Tagi
Playlista