Aleksandra Hamkało: w głębi duszy jestem aktorką dramatyczną

- W głębi duszy jestem aktorką dramatyczną. Tęsknię za teatrem, z którym w ogóle nie jest mi po drodze. W przyszłości chciałabym to zmienić - mówiła aktorka Aleksandra Hamkało. 
Aleksandra Hamkało (aktorka)
Aleksandra Hamkało (aktorka)Foto: Michał Misiorek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Aleksandra Hamkało: lubię różnorodność. Filmowe propozycje traktuję jako okazję, żeby zagrać coś inaczej
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

- Nie narzekam na nudę. Dużo pracuję, jestem mamą, staram się jak najwięcej podróżować, bo to otwiera mi głowę. Jestem bardzo ambitna, co sprawia, że ciągle chcę więcej i nie wystarcza mi to, co mam, ale z biegiem czasu mam do tego większy dystans. Kryzysy zawodowe zdarzają mi się coraz rzadziej - mówiła. 

Aktorka w zeszłym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Film pojawi się na ekranach polskich kin 25 stycznia.

- Nie widziałam pierwszych dwóch części "Kogla-mogla" zanim weszłam na plan. Byłam bardzo zaskoczona jak wiele osób w moim wieku zna i uwielbia ten film. Kiedy nadrobiłam zaległości zrozumiałam, skąd wzięła się ta koglo-moglowa mania - opowiadała.

W jaką postać w filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" wciela się Aleksandra Hamkało? Na czym polega szczęście, które dopisuje jej w karierze zawodowej? Jaki jest jej sposób na zawodową rutynę i z jakimi wyzwaniami chciałaby się zmierzyć w przyszłości? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Aleksandra Hamkało

Data emisji: 20.01.2019

Godz. emisji: 9.30

ac/kh

Goście Aleksnadra Hamkało
Playlista
Tagi
Playlista