Gabba Tallion: JuhaU i Tymon w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 14:43
30 maja o godz. 19.00 w Czwórce swoje  się sety DJskie zagrali Tymon - Australijczyk polskiego pochodzenia oraz JuhaU z Finlandii.
Audio
  • Gabba Tallion: rozgrzewka przed pożegnalną trasą (GabbaTallion Warmup/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: mat. pras.

Przed imprezą na zakończenie maja, kultowego cyklu imprez Czwórka zaprosiła na set DJski Gabba Tallion. JuhaU i Tymon stanęli za deckami w środę (30 maja).

Neophyte to jeden z artystów mających największy wpływ na tą gałąź sceny muzycznej. Pochodzący z Holandii DJ zaczął produkować w 1993 i przez lata swojej działalności stworzył potężny arsenał Hardcore’owej amunicji rozrywającej największe tłumy. Od dwóch dekad jest w ścisłej światowej czołówce gatunku, zagrał na niezliczonej ilości festiwali i imprez na całym świecie, wypuścił wiele albumów i składanek. Leviathan urodził się i wychował w Amsterdamie.

Pierwsze kroki jako producent stawiał w 1985 roku, zaczynając od Hip-Hopu i Acid Techno, ale jego obsesją stał się mroczny Hardcore, odkryty na nielegalnych imprezach w opuszczonych fabrykach. Zaczął od old-school’owych syntezatorów, które z biegiem lat zamienił na w pełni profesjonalny sprzęt, a powstające w jego studiu kawałki przyprawiają o szybsze bicie serca. Za deckami staną również włoski producent Danytribe znany z duetu The Twin Artcore oraz JuhaU z Finlandii. Królewski line-up wymaga równie godnej oprawy, dlatego też organizatorzy poświęcili bardzo dużo uwagi efektom wizualnym

Spotkania z DJ-ami można posłuchać w załączonym nagraniu audycji. 

mat.pras./ac/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka koncerty koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak