X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Soul Calibur 6 - dobra alternatywa dla Tekkena?

- To gra z małym budżetem, ale wykonana z wielkimi ambicjami. To właśnie pozwoliło w niej troszkę namieszać, w pozytywnym sensie - tłumaczył Rafał Kurczyński.
Rafał Raff-kun Kurczyński i Łukasz JeffreJ Chmiel
Rafał "Raff-kun" Kurczyński i Łukasz "JeffreJ" ChmielFoto: Michał Piwowarek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Soul Calibur 6 - dobra alternatywa dla Tekkena?
Opis - W tej grze już sam sposób poruszania się postaci daje satysfakcję. Podoba mi się mechanika kontrolowania upadku postaci, to nowość w wersjach 3D - mówił w studiu Czwórki Rafał "Raff-Kun" Kurczyński.

Co jeszcze zaskoczyć może graczy w "Soul Calibur 6" i na co w tej grze warto zwrócić uwagę? O tym w nagraniu rozmowy ze studia. W programie mówiliśmy też o fenomenie "Call of Duty", nowym rozszerzeniu "Pokemon Go", oraz o echach po premierze gry "Soul Calibur 6" i mocnym polskim akcencie, jaki się w niej znalazł. Rozmawialiśmy też o "Tekken 7", bowiem w roku 2018 producent gry, Namco Bandai zanotował wzrost popularności tytułu na świecie. W programie wybrzmiało także dużo muzyki, a Mateusz Kulik przygotował kalendarium gracza.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Gość: Rafał "Raff-kun" Kurczyński

Data emisji: 21.10.2018

Godzina emisji: 12.08

kd/kul

 

Playlista
Tagi

Playlista