X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alex Gryn o Counter-Strike'u i Virtus.pro

W tym wydaniu audycji porozmawiamy z Alexem Grynem - współwłaścicielem Codewise Unicorns, polskiej organizacji i dywizji Counter-Strike'a. Jak wygląda aktualna sytuacja na scenie polskiego CS'a i co myśli o reaktywacji Virtus.pro?
Codewise Unicorns
Codewise UnicornsFoto: Przemysław Trybuś
O Audycji
Tytuł Alex Gryn: bootcampy to nie tylko trening. Analizujemy mecze, stawiamy na budowanie drużyny
Prowadzący Chmiel Łukasz
Opis

- Na początku stycznia wystartował nasz nowy projekt, Codewise Gaming League. Całą ligę można znaleźć na Faceit'cie. Do tej pory zapisało się już ponad tysiąc osób. Swoich sił mogą spróbować w Counter-Strike'u. Dziś rozgrywamy 50-60 meczy dziennie - mówił Alex Gryn, współwłaściciel Codewise Unicorns.

- Staramy się zbudować trwałą drużynę, dlatego stawiamy na to, by zawodnicy ze sobą przebywali. To ich spaja. Wspólne aktywności, nawet pozasportowe jak gotowanie, czy chodzenie razem do kina buduje relacje - opowiadał. 

Dlaczego e-sportowcy są zobligowani do aktywności fizycznej? Jak zabezpieczają się przed kontuzjami? Ile godzin dziennie przeznaczają na trening? Więcej na ten temat w audycji. 

ZOBACZ WIĘCEJ "Strefa gamingu" w Czwórce >>>

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania, w którym rozmawialiśmy o metodach treningowych zawodników, w programie także Kalendarium gracza, które przygotował Mateusz Kulik.

Counter Strike: Global Offensive w Sankt Petersburgu - październik 2017 rok Counter Strike: Global Offensive w Sankt Petersburgu - październik 2017 rok

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Data emisji: 20.01.2018

Godzina emisji: 12.08

w Alex Gryn
Playlista
Tagi
Playlista